سیستم مدیریت محتواSV-Group

Image

چرا سیستم مدیریت محتوا SV-Group ؟

سیستم مدیریت محتوای SV-Group مکانیزمی را بوجود می آورد تا مدیران وب سایت براحتی کلیه اطلاعات و صفحات موجود در وب سایت خود را طراحی، ایجاد و بروز رسانی نمایند. این محصول با سرویس ها و ماژول های متنوع ارائه شده در آن، توانسته است بیشتر نیازهای جامعه اطلاعاتی و کسب و کار موجود را پوشش داده و بستری را فراهم کند تا با کمترین هزینه و زمان نیاز ها و قابلیت های جدید و آینده نیز مرتفع شوند. با استفاده از این سیستم اجزاء و اطلاعات مختلف سازمان خود را با مدیریت متمرکز و ارتباطات داخلی بین آنها به راحتی تحت کنترل خواهید داشت و گستردگی سرویس ها و خدمات موجود، هیچ گاه موجب سردرگمی کاربران و مدیران وب سایت نخواهد شد.از ویژگی های خاص این سیستم اتصال به دیگر نرم افزارهای SV-Group همانند سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان و سیستم گزارش ساز پویا می باشد.

مقدمه

سیستم مدیریت محتوا یا Content Management System در واقع یک نرم افزاره که اطلاعات یک وب سایت را مدیریت می کند. اطلاعات وب سایت در بانک اطلاعاتی ذخیره می شود. سیستم مدیریت محتوا به بانک اطلاعاتی و فایل های موجود در سرور دسترسی دارد و این اطلاعات را بنابر شرایط و درخواست کاربر پردازش می کند و نمایش می دهد. با استفاده از یک سیستم مدیریت محتوا ، بدون دانش فنی می توانید یک وب سایت را به راحتی مدیریت کنید.


CMS ، چرخه زندگي يك صفحه وب را از ايجاد و بروزرساني تا انقراض آن در بر مي‌گيرد. CMS همچنين داراي قابليت مديريت ساختار سايت، شيوه نمايش صفحات و ارتباط آنها با منوها مي‌باشد.. در واقع مدیر سایت یک بار سیستم CMS را طراحی و برنامه نویسی و تعدادی قالب آماده برای صفحات طراحی می کند و آن را روی سایت کاربر نصب می کند. کاربر به راحتی می تواند صفحاتی را از آن کم یا به آن اضافه یا ویرایش کند.


برای درک بیشتر کارایی می توان این سیستم را با یک سیستم ثابت هم چون HTML مقایسه کرد. هنگامی که در سایت از صفحات ثابت HTML استفاده می شود، برای به روز کردن آن ابتدا باید صفحه موجود قبلی را دانلود کرد، سپس تغییرات مورد نظر را روی آن اعمال و سپس صفحه جدید را دوباره روی سرور آپلود کرد و فقط افرادی که کدهای دسترسی لازم برای این کار را در اختیار دارند می توانند این عمل را انجام دهند. هم چنین برای این منظور باید از برنامه های جانبی و کمکی استفاده کرد.


مزایای استفاده از سیستم مدیریت محتوا SV-Group

مزایای استفاده از سیستم مدیریت محتوا

سیستم مدیریت محتوا (CMS) تحولی شگرف در زمینه طراحی و مدیریت سایت های اینترنتی به شمار می آید. امروزه توقع بینندگان سایت ها بسیار بالا رفته است و دیگر مرور سایت هایی با صفحات ثابت و راکد هیجانی در کاربران به وجود نمی آورد. سطح توقع کاربران امروزی سرعت در تغییر و به روزرسانی اطلاعات است و ارائه مطالب و اطلاعات جدید در هر بار رجوع کاربران به سایت می تواند آن ها را پای بند سایت کند. از مزایای استفاده از سیستم مدیریت محتوا می توان به موارد زیر اشاره کرد :

1- سهیل در نگهداری و بازیابی داده ها 2- کنترل اعتبار داده ها 3- کاهش ورودی های تکراری 4- امکان گزارش گیری آسان 5- صرفه‌جويي در زمان براي ايجاد و بروزرساني صفحات وب 6- امنيت بالاتر وب‌ سايت 7- كاهش چشمگير هزينه‌هاي نگهداري 8- سازگاري و استحكام بيشتر 9- …


امکانات سیستم مدیریت محتوا SV-Group

1- ارسال مطالب جدید با استفاده از ویرایشگرHtml و ویرایش مطالب ارسالی قدیمی و همچنین تایید اطلاعات وارد شده توسط مدیر سایت
2- ارسال ومدیریت عکس و فایل ( قابلیت دسته بندی و مشاهده آن)
3- مدیریت کاربران و مدیران پرتال و تعیین و تغییر سطح دسترسی
4- ایجاد آرشیوهای ماهانه و غیره از مطالب و اخبار پرتال
5- ماژول مدیریت محصولات-لوازم جانبی - ورژن
6- مدیریت لینکها
7-مدیریت تبلیغات و آگهی ها
8- مدیریت اعضای سایت و تنظیمات دسترسی برای اعضاء
9-مدیریت و راه اندازی بخش پرسش و پاسخ پرتال
10- آمارکامل بازدید از تمامی صفحات سایت
11- سیستم نظرسنجی سایت
12- مدیریت منوها و منوهای درختی مربوط به صفحات داخلی سایت
13- امکان جستجو ی ساده و پیشرفته در تمامی مطالب ارسالی
14- پشتیبانی از چند زبانه بودن
15- ایجاد و بروز کردن متا تگ ها
16- راه اندازی فروشگاه الکترونیکی شامل مدیریت فروش ، مدیریت کالا ، جستجوی کالا
16- ماژول سفارش و پرداخت آنلاين
17- ماژول بروز کردن قیمت محصولات به همراه گزارش های کاربردی از آن ها
18- صدور پیش فاکتور آنلاین
19- ماژول مديريت مشتریان حقیقی ، حقوقی و تامین کنندگان
20- ماژول مديريت بنر سایت
21-ماژول درخواست همكاري (استخدام)
22- امکان مقایسه محصولات بر حسب ویژگی هایشان به صورت کاملا داینامیک
23- معرفی و بهینه سازی پرتال برای موتورهای جستجو
...
امکانات سیستم مدیریت محتواSV-Group